HALI SAHA ÇALIŞMALARIMIZA HIZ VERMİŞ BULUNMAKTAYIZ EN KISA ZAMANDA FAALİYETE GEÇECEKTİR.
HALI SAHAMIZIN YAPIMINDA EMEĞİ GEÇEN KASTAMONU MİLLETVEKİLİ ADAY ADAYI SAYIN MURAT DEMİR
ve TUZLA BELEDİYE BAŞKANI SAYIN DR ŞADİ YAZICI'YA
DOĞANYURT'LU HEMŞEHRİLERİM ADINA TEŞEKKÜR ŞÜKRANLARIMI SUNARIM.
DOĞANYURT HALKINA HAYIRLI OLSUN.
İstanbul Gaziosmanpaşa ve Sancaktepe Belediyelerinin, Doğanyurt ilçesine 170 bin lira değerinde araç ve malzeme desteğinde bulunduğu bildirildi.

Doğanyurt Belediye Başkanı Ahmet Kaya, AA muhabirine yaptığı açıklamada, hemşehrileri olan Gaziosmanpaşa Belediye Başkanı Dr. Erhan Erol'un baba ocağını unutmayarak vefa borcunu ödemeye başladığını söyledi.

İki ilçenin kardeş belediye olduğunu belirten Kaya, "Gaziosmanpaşa Belediyesi tarafından ilçemize 5 bin metrekare beton parke, damperli kamyon, çocuk parkı malzemeleri ve spor aletleri olarak toplam 150 bin lira tutarında yardım yapıldı. Çocuk parkı malzemelerimiz geldi. Kamyon ve diğer malzemeler bir hafta sonra ilçemizde olacak" diye konuştu.

Kaya, İstanbul Sancaktepe Belediyesi'nin de 20 bin lira değerinde oyun parkı ve banklardan oluşan yardım malzemesi gönderdiğini kaydetti. - Kastamonu


KASTAMONU (AA) - Doğanyurt Belediyesi ve Devlet Su İşleri (DSİ) 23. Bölge Müdürlüğü tarafından Meset Çayı üzerine yaptırılan yaya köprüsü hizmete açıldığı bildirildi.
Belediye Başkanı Ahmet Kaya, AA muhabirine yaptığı açıklamada, ilçe merkeziyle plaj ve balıkçı barınağına ulaşımı kolaylaştırmak için 40 metre uzunluğunda ve 2 metre genişliğinde yaya köprüsü yaptırıldığını söyledi.
Köprünün yapımının DSİ'nin desteğiyle gerçekleştirildiğini ifade eden Kaya, "İlçemizin gelişmesi ve vatandaşlarımızın yaz sezonunda plaja rahat şekilde ulaşması için bu köprüyü yaptırdık. Balıkçılarımız da barınaktaki teknelerine köprü sayesinde rahatlıkla ulaşabilecekler" dedi.

 


Doğanyurt ilçesinde yeşil alan çalışmalarının devam ettiği bildirildi. Belediye Başkanı Ahmet Kaya, AA muhabirine yaptığı açıklamada, ilçede yeşil alan çalışmalarının aralıksız devam ettiğini belirterek, amacının Doğanyurt’u gelecek nesillere temiz ve yeşil bir ilçe olarak bırakmak olduğunu söyledi. Çalışmalar kapsamında Cuma yanı ve Kaya yanı Mahallelerinde çocuk parkı ve yeşil alan çalışmaları gerçekleştirildiğini aktaran Kaya, "İlçemizi yeşil alan konusunda daha çok güzelleştirmeye devam ediyoruz. Sahildeki yürüyüş parkını çiçekler dikerek güzel bir görünüme kavuşturduk" dedi. Kaya, ilçenin kaldırımları, yeni cadde ve yeşil alanları ile bambaşka bir yer olacağını savunarak, ilçelerinin her şeyin en iyisine layık olduğunu kaydetti.

Anadolu Ajansı